مدرسه حرفه و فن تاکستان

کورش بزرگ:تنها راهی که به شکست می انجامد ، تلاش نکردن است .

مدرسه حرفه و فن تاکستان - خاطره نویسی ونامه به معلم حرفه وفن دوم راهنمایی 204 مدرسه امام خمینی تاکستان سال 92-91

علی رحمنی
مدرسه حرفه و فن تاکستان کورش بزرگ:تنها راهی که به شکست می انجامد ، تلاش نکردن است .

خاطره نویسی ونامه به معلم حرفه وفن دوم راهنمایی 204 مدرسه امام خمینی تاکستان سال 92-91

بسم الله الرحمن الرحیم

باسلام

جناب آقای رحمنی ، دبیر محترم حرفه وفن به نظر من نحوه تدریس شما خاص جالب است واین مسئله خود باعث می شود بچه های کلاس از درس خسته نشوند وبه مطالب درس به خوبی گوش دهند که باعث پیشرفت وبالارفتن نمرات می شود وانگیزه های دانش آموزان برای درس و فعالیت های کلاسی افزایش می یابد.

 باتشکر از شما معلم خوب گرامی آقای رحمنی

دانش آموز شما ابوالفضل فصیحی رامندی کلاس 204

باسلام.

آقای رحمنی معلم حرفه وفن شما معلم بسیار خوبی هستید و از زحمات بی دریغتان سپاس گذاریم شما برای امتحان روش خوبی را انتخاب کرده اید من یک خواهش از شما دارم که در صورت صلاحدید آن را به کار ببرید وآن این است که،وقتی زنگ خورد هر برنامه ای که باید برای جلسه ی بعد حاضرکنیم در پای تخته بنویسید که ما آن را یاداشت کرده و فراموش نکنیم و کلیه دانش آموزان هم میتوانند نامه من را بخوانند وایراد نظر کنند.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

         خاطره من از کلاس حرفه وفن در مهر ماه نود یک

روزی معلممان گفته بود که سه خط انشایی به موضوع اینکه در زنگ حرفه وفن امروز چه چیزهایی در این کلاس اموزش دیده اید و اموخته اید را بنویسید وجلسه ی بعد بیاورید که من فراموش کردم در دفتر یاد داشتم بنویسم وجلسه ی بعد بدون اطلاع از این موضوع به سر کلاس رفتم که معلممان از 12 نمره به من 11 داد و گفت که به دلیل اینکه جلسه ی اول است موردی ندارد ودقت کن برای جلسه های بعد فراموش نکنی .که من از معلمم تشکر میکنم که دلیل من را موجه دانست و با من برخورد نکرد.

 

حسین پاغنده

کلاس : 204

دبیر : آقای رحمانی

مدرسه : نمونه دولتی امام خمینی (ره) تاکستان

 نامه ای به معلم

با سلام و عرضه خسته نباشید به معلم عزیز و گرامی ام از شما می خواهم که وقتی درس می دهید سئوال نیز بگوئید چون ممکن است در امحتانات نتوانیم سئوال ها پاسخ دهیم از شما خواهشمند که از درس اول یکبار سئوال ها را بازگو کنید .

خاطره ای از کلاس حرفه و فن

بهترین خاطره ی من از کلاس حرفه و فن این بود که معلم عزیز و گرامی ام آمد سر کلاس و خاطره ای از جنگ گفت که حال و هوای کلاس عوض شد و یکی از خاطرات آن این بود یکی از عراقی ها توانست بسیاری از مهمات آنها را از بین ببرد .

نامه ای به معلم

با سلام                                              

با سلام درود خسته نباشید به معلم عزیزم اقای رحمنی ابتدا باید بگویم که طرز درس دادن شما بسیار عالی است

وهمین طور به درس دادن بسیار عالی خود ادامه دهید

ومن از شما خیلی ممنونم که با شیویه بسیار عالی خود به ما درس میدهید                            

            باتشکراز معلم عزیزم 

خاطره ای به معلم

خاطره خوشی که من دارم مهرماه گذشته روزهای خوبی را گذراندیم ومن از کلاس شما چیزهای زیادی را آموختم ویاد گرفتم که از حرفهای قدیمی حرفهای جدیدتروبهتری بزنیم من در روز های گذشته بافناوری وسیستم مدرن آشنا شدم که در آینده در کار وشغلم کابرد بسیاری دارد....و این بود خاطره من در مهر ماه گذ شته                    با تشکر از معلم عزیزم   

  

نامه ای به معلم

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

 با سلام                                              

با سلام درود خسته نباشید به معلم عزیزم اقای رحمنی ابتدا باید بگویم که طرز درس دادن شما بسیار عالی است

واما وقتی درس میدهید سوال های درس را خود شما بگوید ووقتی که سوال ها از استان آمد ما بتوانیم به انها جواب بدهیم ومن از شما خیلی ممنونم که با شیویه بسیار عالی خود به ما درس میدهید                       

                باتشکراز معلم عزیزم آقای رحمنی   

 خاطره ای به معلم

خاطره خوشی که من دارم مهرماه گذشته روزهای خوبی را گذراندیم ومعلم به من آموخت که وقتی سوالی از معلم داریم دست خود را بالا ببریم وبا اجازه ی معلم حرف بزنیم وما در روزهایگذشته با فناوری سیستم آشنا شدیم که ما باید کار های جدید تری انجام دهیم وهمه ی کار های قدیمی را بگذاریم واز کارهای قدیمی چیزهای تازه وجدیدتری بسازیم  

                                با تشکر از آقای رحمنی

اینجانب امیرحسن کریمی فرزند روح اله ساکن و اهل شهر شال

دانش آموز سال دوم راهنمایی کلاس 204 مدرسه نمونه دولتی امام خمینی (ره) شهرستان تاکستان .

خاطره از معلم گرامی درس حرفه و فن :

یکی از بهترین خاطره ی من در جلسه اول حرفه و فن بود که بچه ها به جای دست زدن ، صوت زدند و معلمان تا آخر زنگ درباره ی صوت زدن و کف زدن بحث و گفتگو کرد و من چیزهای خیلی خوبی یاد گرفتم .

نامه من به معلم عزیزم :

همه ی کارهای شما خوب و عالی است اما بسیاری از کارهای بد دانش آموزان اسفرورینی را نادیده می گیرید و این مرا خیلی اذیت می کند و عادلانه نیست .

سلام اقاي معلم من مهدي صفدري هستم شما معلم خيلي خوبي هستيد اما نميدانم که چرا شما سوال هاي کتاب را نمي گوييد لطفا اگر مي شود سوال هاي کتاب را بگوييد.

1024x768

بسمه تعالی         

نامه ای به دبیر محترم حرفه وفن

سلام وتشکر دارم خدمت اقای رحمنی دبیر حرفه وفن اینجانب مهدی مسیح خانی از شما تشکر  می کنم  که به غیر از حرفه وفن  چیزهای دیگری نیز به من یاد داده اید ومن را دربعضی مسائل راهنمایی کردی ومن به غیر از اینکارکار دیگری از دستم بر نمی اید که برای شما انجام دهم پس آرزو میکنم که در تمام مراحل زندگی موفق باشید.

خاطره

خاطره ای از روز اولی که سرکلاس شما آمدم وشما  تفاوت دست زدن و سوت زدن را به من اموختید وهم چنین گفتید که فکرهای قدیمی و حرف های قدیمی را رها کنیم و همیشه فکرهای نو و حرف های نو در ذهنتان باشد.

من در این یک روزی که سر کلاس شما حاضر بودم خیلی چیزها یاد گرفتم.


نامه اي ازطرف حميدرضافرهادي

باسلام خدمت معلم عزيزم. با توجه به اين كه من اولين سالي است كه با شما برخورد كرده ام شناخت كاملي ازشما ندارم ولي اولين جلسه اي كه به كلاس ماآمديد احساس خوشايندي ازشما دارم.باشد كه گذشته ازرابطه يِ معلمي و شاگردي با هم.رابطه ي دوستانه با هم پيدا كنيم.ِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِ

خاطره اي ازطرف حميدرضا فرهادي

بهترين خاطره اي كه من درتعطيلات امسال داشتم سفرم به شمال بود و به اين اميد كه به دريا بروم وساعتها درآب دريا بازي كنم ولي روزي كه ما به شمال رفتيم بارندگي بسيار بسيار شديدي شد به طوري كه سيل روانه شد و چند تا از پل ها را خراب كرد و با وجودهمه ي اين ها براي من خاطره شد وهرگزاين روز را فراموش نمي كنم.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4

رفتار های خوب شما

آقای رحمنی(معلم) من از دست شما راضی هستم معلم خوبی هستید شما در کلاس حرفه وفن با بچه ها شوخی می کنی و بچه ها را شاد می کنید.

رفتارهای بدشما                             

شما درس را قشنگ توضیح نمی دهید و بچه ها درس را خوب متوجه نمی شوند شما سوال متن در کتاب نمی گویید و برای جلسه بعد می گویید امتحان وبعضی از بچه ها نمره کم می گیرند .

باتشکراز آقای رحمنی (معلم)

دانش آموز محترم شما علی فصیحی رامندی

خاطره من از کلاس حرفه وفن این است که در جلسه سوم کلاس شما این است که از رفتارهای امتحان ونمره دادن شما    امتحان شما   شما گفتید که دوسوال از خودتان طرح کنید و به آن جواب دهید همه بچه ها این کار را انجام دادند     نمره دادن شما    شما هردانش آموزی که امتحان خود را زودتر تمام کند برگه های بچه ها را به او می دهید تا او تصحیح کند

علی فصیحی رامندی

دانش آموز گرامی شما

مدرسه نمونه دولتی امام خمینی(ره)

نام ونام خانوادگی:حسین عمویی

نام پدر:مسلم

نام معلم:علی رحمنی(معلم)

مدرسه :امام خمینی

نامه ای به معلم:

اقای معلم شما اگر در کلاس حرفه وفن در کتاب سئوال بگویید بهتر است زیرا ما اینطوری درس را بهتر یاد میگیریم ولی  اگر سئوال نگویید ما هیچ چیز نمی فهمیم و اگر نوبت دوم امتحانات به صورت هماهنگد استانی بیاید به احتمال زیاد از درس حرفه مردود میشویم ولی در هر صورت شما معلم خوبی هستید و ما شما را دوست داریم و امیدواریم از خاطره های جبهه بیشتر برای ما بگویید .

بهترین خاطره:

بهترین خاطره من از کلاس حرفه وفن این بود که با بغل دستی ام در مورد امتحان صحبت می کردیم که سر امتحان تقلب کنیم بدون اینکه معلم  بفهمدولی معلم گفت: خودتان سئوال را طرح کنید:

نامه اي به آقاي رحمني

به نام خدا

سلام عليكم

خدمت  آقاي رحمني  معلم  محترم حرفه وفن به نظر من شما معلم خيلي خوب و دلسوز و  كاردان و براي دانش  آموزان تلاش  بسياري  مي كنيد  و از زحمات شما تشكر  مي كنم  اما تنها ايرادي  كه داريد اين است كه  سوال متن يا  كتابي  نمي گويد.

خاطره  خوب من از كلاس شما روزي است كه شما درباره اي  جنگ صحبت مي كردي مثلا مي گفتيد كه راننده اي تويوتا بوديد يا اينكه بدون تفنگ عراقي اسير كرديد.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA 

نامه اي به آقاي رحمني

به نام خدا

سلام عليكم

خدمت  آقاي رحمني  معلم حرفه وفن

نامه به معلم عزيزم كه از صمصيم قلبم دوستش دارم و از او تشكر مي كنم كه امسال افتخار داد كه امسال معلم ما شد و خيلي هم خوب درس مي دهد و من از شما و تدريس شما راضي هستم  اما تنها ايرادي  كه داريد اين است كه گفتن وسايل زياد ودرس فراوان من از شما خواهش مي كنم كه درسها را كم سبك كنيد.

خاطره اي از كلاس آقاي رحمني

من تنها خاطره اي كه از كلاس شما دارم كه از جنگ تحميلي 8سال دفاع مقدس صحبت كرديد گفتيد كه يك عراقي لامپ هارا به هم وصل كرد بود و چراغ اول را روشن مي كرد و سپس خاموش مي كرد و شما با تفنگ شليك مي كرديد

نامه به معلم حرفه وفن

من زهير پيري هستم

من مي خواستم بگويم كه شما خيلي خوب درس مي دهيد لطفا زنگ هر درسي را اختصاص به خودش بدهيد مثلا در ساعت پرورشي حرف وفن را درس ندهيد شما از هر نظر براي ما معلم خوبي هستيد زيرا تا جاي كه توانسته ايد كلاس را اداره مي كنيد يعني به خوبي با دانش آموزان رابطه خوب و صميمي داريد از شما مي خواهم فقط با دانش آموزاني كه  تقلب مي كند برخورد جدي داشته باشيد و در آخر از شما به خاطر همه اي خوبها و لطفتان از شما تشكر مي كنم اميدوار م هميشه و در هر كجاي دنيا كه باشيد سر فراز سر بلند باشيد

خاطره اي از كلاس حرفه وفن

من خاطره اي خوبي كه از شما دارم اين است كه در جلسه سوم كلاس بوديم كه شما گفتيد دست بزنيد من سوت زدم بخاطر همان شما مرا به پاي تخته برديد وقتي كه شما براي بچه ها صحبت مي كرديد من با لب تاب و آن را درست كاري كرده بودم همان كه قلم را برداشتيد روي تخته بنويسيد كه يك دفعه تخته به رنگ صورتي در آمد و همه بچه ها با صداي بلند خنديدند .


مهدی زالی بیگی علی علی

نامه ای به معلم

با سلام شما معلم خیلی خوبی هستید .

از اینکه شما امسال معلم من هستید خیلی خوش حال هستم.

معلم عزیزم اگر می شود. سوال های درس را بگویید. بعد امتحان بگیرید


Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4

خاطره ی من از کلاس حرفه فن این بود که وقتی معلم وارد کلاس شد. گفت برای خود دست بزنید ما برای خود دست زدیم.

و بعضی هم سوت زدند. معلم به ما گفت که این کار زشت است. یاد بگیرید که

هر کار که بزرگ تر شما می گوید همان کار را بکند.

خاطره:

روزي من و دوستانم از طرف مدرسه براي گردش بع باغ رفتيم و در آن جا برگ زرشك كه بسيار ترش بودن را مي خورديم و در جاهاي مختلف عكس مي انداختيم آن روز خيلي به ما خوش گذشت.جليلوند

به نام خدا                                                      

نام و نام خانوادگی: حسین رضایی             کلاس: 254       نامه ای برای معلم عزیزم                      آقای رحمانی

آقای رحمانی ببخشید که این حرف ها را می زنم وقتی که شما اون روز گفتید شنبه امتحان می گیرم بچه ها خیلی ناراحت شدند و می گفتند آقای معلم وقتی که سوال نگفتید ما چطوری بخوانیم.

آقای معلم من نمی خواهم به یک نفر توجه کنی فقط می خواه به همه ی بچه ها توجه کنی معلم عزیزم ازتو تشکر می کنم که وقتی یک درس را تمام کردین دوباره توضیح بدید به آن کسی هر چه حقش هست آن را بدهید ای معلم عزیزم دوستتت دارم که این همه مهربان هستی اما نمی دانم بد اخلاق هم هستی یا نه امیدوارم که هیج وقت عصبانی نشوی ای معلم عزیزم امیدوارم هر کجا که هستی موفق باشی و زندگی خوشی داشته باشه معلم امیدوارم تا آخر سال همینطور شوخ بمانی.

خاطره

روزی روزگاری من و 3 تا از دوستام فوتبال بازی می کردیم آنها دو نفر و ما هم دو نفر بودیم اولین گل را آنها به ما زدند بعد بازی کردیم بازی کردیم تا 18 بر 5 بودیم دوستانم به ما می گفتند 18 تایی ها 18 تایی ها، ما گفتیم می زنیم خدا کریم است بعد آنها به ما هر هر خندیدند و گفتند انشاالله سال بعد گل می زنید بعد بازی را شروع کردیم آنها 20 شدند ما 10 آنها 21 شدند ما 14 آنها 23 شدند ما 18 تا آخر به آنها رسیدیم و 24 بر 4 شدیم بعد ما گفتیم حالا دیدید خدا کریم است و بعد آنها گفتند جوجه را آخر پاییز می شمارند بعد 26 بر 26 بعد به لطف خداوند 26 بر 28 بردیم بعد آنها به ما گفتند ببخشید مسخرتون کردیم بعد من گفتم خدا الرحمن الراحمین است.          این بود خاطره ی من 

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

باسلام

رفتارهای خوب شما:

آقای رحمنی شما معلمی بسیار خوب با اخلاقی عالی و دوست بچه های کلاس . شما با بچه های کلاس رفتار خوبی دارید و در کلاس طوری هستید که بچه ها خسته نمی شوند و شما به همه بچه ها توجه می کنید .

شما هروقت که وارد کلاس می شوید به بچه ها می گوئید که بچه ها دست بزنند و این باعث می شود که بچه ها در زنگ شما سرحال باشند.

واما رفتارهای بد شما:

شما نوع درس آموختن را خوب بلد نیستید مثلا درس را یک ربع توضیح می دهید و بدون گفتن سوال متن می گویید جلسه بعد امتحان.

امتحان شما هم با همه معلم ها تفاوت دارد مثلا شما می گویید دو سوال از خود طرح کنید و جواب را بنویسید و هرکس که زود تمام کرد برگه های بچه ها را به او می دهید تا او برگه های امتحان را تصحیح کند . شاید او جواب سوال ها اشتباه نوشته باشد و برگه خود را درست کند وبرای بقیه نمره کم کند

از شما این سوال را دارم که آیا در امتحان اصلی ترم اول سوال ها را باید خودمان طراحی کنیم و جواب ها را بنویسیم؟

دانش آموز شما سجاد درزی رامندی

خاطره من از کلاس مهر حرفه و فن :

خاطره من این است که در روز اول کلاس به کلاس آمدید و قبل از هرچیز گفتید که بچه ها دست بزنند ، همه بچه ها دست زدند ولی یکی از بچه ها سوت زد و شما در همان زمان گفتید ساکت ... ساکت .... همه ساکت شدند و شما گفتید چه کسی بود سوت زد همه ساکت بودند بعد از چند دقیقه مجرم دست خود را بالا برد و گفت معلم من بودم که سوت زدم معلم گفت اشکالی ندارد اما باید دقیق باشیم و هرکس که کاری را باید انجام دهد ،باید دقیق انجام دهد وما هم آمده ایم به این دنیا که کارهای خوبی را انجام دهیم

محسن اینالو


Be name khoda

mozoe;name be moalem

man hasane einallo Az kelase 204 baraye shoma Arezoye

salamati mikonam,ke hamihe dar zendegi movafagh va

piroz Bashid,

behtarin moaleme man shoma hastid shoma kheyi chizha ra

be ma Amokhteid Baraye hamin man az shoma tashakor mikonam.

nakhahim ghol ke ghol bi etebar Ast

tamame omre An fasle Bahar Aste

tora khaham man az ghlhaye alam

ke yae to hamishe mandegar Ast


Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4

Be name khoda

mozoe;khatereh

parvardegara Aramesh ra hamchon danehaye barf aram

va biseda bar sarzamine ghalbe kasani ke barayam Azizand bebar.

moalleme azizam man vaghti be kelase shoma miayam

ehsase shadi mikonam vaghti ke be kellase shoma miayam,

khaterehay ziyadi daram,khaterehi ke man az kelase shoa daram in Ast ke sho pish hameye bachehaye kelas man ra zaye kardid.تاريخ : جمعه دوازدهم آبان ۱۳۹۱ | 8:47 | نویسنده : علی رحمنی |
.: Weblog Themes By SlideTheme :.